Zmniejszenie Czcionki Przywiększenie Czcionki
PDF Drukuj Email
31.10.2007.

WCPR – DZIAŁY

 

DYREKTOR/ KIEROWNIK

KONTAKT

 

 

 

 

Dyrekcja

Wybrany obraz

 

JOLANTA SOBCZAK – dyrektor

 

 

Agata Łuzdowska

zastępca dyrektora

 Leszek Mizieliński

zastępca dyrektora 

 

 
tel. 22 599 71 20

adres e-mail: sekretariat@wcpr.pl

 

 

 

Dział Finansów i Księgowości

Wybrany obraz


Anna Borowska

główny księgowy

 

tel. 22 599 71 70

adres e-mail: anna.borowska@wcpr.pl

 

Dział Finansowych Form Wspierania Niepełnosprawnych

Wybrany obraz

 

Magdalena Białczak

kierownik

 

telefony: 022 831 44 40, 022 620 66 03, 022 620 66 04

wew. 108, 109, 111, 113, 114, 143

 

adres e-mail: magdalena.bialczak@wcpr.pl

 

 

 Dział Integracji Społecznej Niepełnosprawnych

Wybrany obraz

 

Urszula Kujawska

kierownik

 

telefony: 022 831 44 40; 022 620 66 60; 022 620 66 09

wew. 101, 102, 106, 142, 151

adres e-mail: urszula.kujawska@wcpr.pl

 

 

 

Dział Orzecznictwa o Niepełnosprawności

Wybrany obraz

 

Agnieszka Józwik–Osowiec

Kierownik Działu oraz Przewodnicząca Miejskiego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności

 

telefony: 022 620 66 82, 022 654 13 48, 022 654 13 49

wew. 103, 104, 105, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 129, 130, 139, 141

adres e-mail: agnieszka.jozwik-osowiec@wcpr.pl

 

 

 

Dział Kadr, Organizacji i Kontroli

Wybrany obraz

 

 

Anna Musiuk

kierownik

 

tel. 22 599 71 02

adres e- mail: anna.musiuk@wcpr.pl

 

 

Dział ds. Pieczy Zastępczej

Wybrany obraz

 

Agnieszka Patela-Owczarczyk

kierownik

 

adres e-mail
agnieszka.patela-owczarczyk@wcpr.pl

 

 

Dział ds. Domów Pomocy Społecznej

Wybrany obraz


Małgorzata Zawadzka  

kierownik

 

 

tel. 22 599 71 40

adres e-mail: malgorzata.zawadzka@wcpr.pl

 

 

 

Dział Administracji i Bazy technicznej

Wybrany obraz

 

 

Krzysztof Wrzosek

kierownik

 

tel. 22 599 71 19

adres e- mail: krzysztof.wrzosek@wcpr.pl

 Wybrany obraz


Agata Kaczmarska

kierownik

 

 

 

 


 

tel. 22 599 71 46

adres e-mail: agata.kaczmarska@wcpr.pl

 

 

 

 Magdalena Bireta

kierownik

 

tel. 22 599 71 30

adres e-mail: magdalena.bireta@wcpr.pl

 

 

Jerzy Jończyk

kierownik projektu

adres e-mail: jerzy.jonczyk@wcpr.pl

 
© 2014 Warszawskie Centrum Pomocy Rodzinie
ul. Lipińska 2, 01-833 Warszawa