Kontakt

Dział Orzecznictwa o Niepełnosprawności – Miejski Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności

Dział mieści się przy ul. Gen. Andersa 5, 00-147 Warszawa

Agnieszka Józwik - Osowiec Kierownik Działu oraz Przewodnicząca Miejskiego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności

pokój nr 39

tel. 22 50 97 147

agnieszka.jozwik-osowiec@wcpr.pl


Agnieszka GałachSekretarz Miejskiego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności

pokój nr 39

tel. 22 50 97 147
agnieszka.galach@wcpr.pl


Obsługa administracyjno-biurowa Miejskiego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności:______________________________________________________________________________

Elżbieta Strachota-Jóźwiak
elzbieta.strachota-jozwiak@wcpr.pl

 

Agnieszka Wróbel

agnieszka.wrobel@wcpr.pl

 

Diana Marczak

diana.marczak@wcpr.pl

 

Katarzyna Cześnik

katarzyna.czesnik@wcpr.pl

 

Beata Bakońska

beata.bakonska@wcpr.pl

 

Katarzyna Stępień-Chełmińska

katarzyna.stepien-chelminska@wcpr.pl

 

 Sylwia Socha

sylwia.socha@wcpr.pl

 

Anastazja Macewicz

anastazja.macewicz@wcpr.pl

 

Michał Dąbek

michal.dabek@wcpr.pl

 

Elżbieta Kuklewicz

elzbieta.kuklewicz@wcpr.pl

 

Piotr Borkowski

piotr.borkowski@wcpr.pl

 

Magdalena Durzyńska

magda.durzynska@wcpr.pl

 

Daria Sawicka

daria.sawicka@wcpr.pl

 

Justyna Płocińska-Wąsik

justyna.plocinska-wasik@wcpr.pl

 

Joanna Pituch

joanna.pituch@wcpr.pl

 

Mirosława Bednarczyk

miroslawa.bednarczyk@wcpr.pl

 


Obsługa Interesantów - Infolinia______________________________________________________________________________

tel. 22 50 97 119
tel. 22 50 97 129
tel. 22 65 41 348

fax. 22 50 97 151